Wiertnica diamentowa Hilti DD250

Wiertnica diamentowa DD250 to nowy produkt Hilti, który pozwala na szybkie i wydajne wykonywanie prac budowlanych.

Wiertnica wyposażona została w silnik o mocy 3,2 kW oraz 4-biegową skrzynię biegów, która pozwala na efektywne wiercenie rdzeniowe w trudnych warunkach.

Wiertnica polecana jest do przygotowywania ślepych otworów na kotwy, otworów pod pręty zbrojeniowe dużej wytrzymałości, otworów przelotowych na media, kanały wentylacyjne i otworów o bardzo dużej średnicy lub głębokości.

Niezrównana wytrzymałość

Dzięki solidnej konstrukcji wiertnica DD250 jest odporna na najtrudniejsze warunki panujące na budowie. Trwały silnik, masywny wał główny oraz wytrzymała konstrukcja wszystkich mechanizmów gwarantują, że produkt nie zawiedzie podczas pracy. Zaletą nowego rozwiązania Hilti są także wzmocnione szczotki węglowe, które pozwalają na pracę nawet do 300 godzin.

Wiertnica diamentowa DD250 ma cyfrowy wyświetlacz, który ułatwia operatorowi obsługę urządzenia. Korzystając ze wskazań na wyświetlaczu, przed wierceniem można idealnie wypoziomować narzędzie oraz sprawdzić wybór odpowiedniego biegu. Funkcja nawiercania otworów o dużych średnicach oraz komunikaty sygnalizujące prawidłową siłę docisku sprawiają, że wiercenie staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze

Na wyświetlaczu pojawiają się także komunikaty serwisowe, status urządzenia, a po zakończonej pracy licznik pozwalający na sprawdzenie informacji o czasie wykonanej pracy. Na podstawie tych danych możemy dokładniej zaplanować dalszą pracę z narzędziem, a to z kolei przekłada się na wyższą wydajność i szybsze wykonanie robót budowlanych.

One Comment

Dodaj komentarz