skup metali

Skup metali w Zabrzu – sprzedaj z zyskiem!

Masz niepotrzebny metalowy złom na swoim podwórku albo w domu? W takim przypadku możesz zdecydować się na jego sprzedaż z zyskiem w skupie IKL Odpady w Zabrzu!

IKL Odpady – to tu sprzedasz złom w Zabrzu

Firma IKL Odpady specjalizuje się w prowadzeniu usług skupu złom już od lat. W branży rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku i od tego momentu oferuje swoim klientom kompleksowe usługi dotyczące gospodarki odpadami. IKL Odpady prowadzi skup złomu na Śląsku, w tym także skup złomu Zabrze – https://www.iklodpady.com/zlom/zabrze zapewniając klientom profesjonalną obsługę w ramach odbioru i odkupu różnych typów złomu. Firma skupuje wszystkie klasy złomu, w tym złom drobny oraz złom ciężki, a także złom różnych metali, między innymi złom stali, aluminium, miedzi, brązu, ołowiu, cynku, mosiądzu oraz innych metali kolorowych.

W IKL Odpady sprzedaż można między innymi:

  • Puszki aluminiowe,
  • Szyny,
  • Akcesoria kolejowe,
  • Grzejniki żeliwne,
  • Wióry stalowe,
  • Ażury,
  • Felgi aluminiowe.

IKL Odpady – zawsze dobre ceny skupu złomu

Klienci, którzy chcą zdecydować się na skorzystanie z usługi punktu, takiego jak skup metali Zabrze, w firmie IKL Odpady mogą zawsze otrzymać dobre ceny za sprzedane metale. Firma stale śledzi aktualne ceny metali na światowych giełdach i regularnie je aktualizuje, aby oferować swoim klientom najlepsze ceny. Można zapoznać się z nimi bezpośrednio na stronie internetowej firmy, gdzie podane są one dla każdego rodzaju metalu. Dzięki temu sprzedaż złomu w IKL Odpady to sprawdzony wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu najlepszych cen za sprzedawane metale.

IKL Odpady – skup złomu razem z transportem

Firma IKL Odpady nie tylko zajmuje się skupowaniem złomu od swoich klientów, ale także zapewnia im dostęp do rozbudowanej gamy usług dodatkowych, dzięki którym odkup metali jest jeszcze łatwiejszy i efektywniejszy. W przypadku klientów, którzy nie dysponują własnym transportem, firma zapewnia transport złomu do skupu za pomocą profesjonalnych samochodów ciężarowych i dostawczych, w tym także samochodów wyposażonych w dźwig HDS.

IKL Odpady – demontaż konstrukcji metalowych

W firmie IKL Odpady można również zamówić usługi polegające na demontażu konstrukcji metalowych w celu ich odsprzedaży. W przypadku posiadania konstrukcji na posesji czy na terenie firmowym, wystarczy skontaktować się z firmą IKL Odpady, aby następnie zamówić w niej usługi polegające na demontażu oraz transporcie konstrukcji. IKL Odpady – skup stali, aluminium skup miedzi Zabrze – skorzystaj z oferty skupu metali w Zabrzu i sprzedaj swój złom bez problemów w dobrej cenie!

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Dodaj komentarz