Narzędzia Wiha rekomendowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich

Stowarzyszenie Elektryków Polskich wręczyło firmie Wiha rekomendację dla firm z branży elektrycznej i narzędziowe. Certyfikat SEP potwierdza bogate zaplecze merytoryczne firmy w dziedzinie niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań dla profesjonalnego użytkownika.

Rekomendacja Stowarzyszenia Elektryków Polskich to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ przyznaje ją środowisko profesjonalistów, dla których odpowiednie narzędzie to podstawa pracy zawodowej – komentuje Dražen Markešić, Prezes Zarządu Wiha Polska.

Najwyższe standardy produkcyjne oraz wynikające z nich bezpieczeństwo użytkownika były i są dla nas priorytetem. Tylko w ten sposób zyskujemy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania stanowią nieocenioną pomoc w codziennej pracy fachowych elektryków i elektrotechników. Innowacyjne rozwiązania Wiha powstają w oparciu o doświadczenie korzystających z nich użytkowników i stanowią wyraz zrozumienia zróżnicowanych potrzeb – to rozwiązania od profesjonalistów dla profesjonalistów – dodaje.